Jsme společnost, která se specializuje na poskytování kvalitních služeb v oblasti dronové videografie v České republice.

Naše služby vám poskytnou zkušeného pilota UAV, který zajistí vysokokvalitní záběry z ptačí perspektivy.

Kvalitní služby v oblasti dronové videografie

Naše společnost je tvořena týmem zkušených profesionálů, kteří mají za sebou mnoho úspěšných projektů v oblasti dronové videografie.

Vždy se snažíme přizpůsobit se individuálním potřebám a přání každého zákazníka a zajistit tak dokonalý výsledek.

Široká škála služeb v oblasti dronové videografie

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti dronové videografie, včetně videonahrávek z letů dronů na různých místech, jako jsou například sportovní akce, kulturní akce, nebo záběry pro reklamní kampaně.

Také se specializujeme na videografii v oblasti nemovitostí, kde dronové záběry pomohou zákazníkům získat dokonalý pohled na danou nemovitost.

  • Sportovní akce
  • Kulturní akce
  • Záběry pro reklamní kampaně
  • Dronová videografie nemovitostí

Moderní vybavení pro kvalitní záběry

Věříme, že kvalitní práce se nedá vykonat bez kvalitního vybavení, proto používáme pouze nejmodernější drony a kamery, které umožňují získat záběry v nejvyšší možné kvalitě.

Bezpečnost na prvním místě

Naše společnost vždy klademe velký důraz na bezpečnost při provádění našich služeb. Proto jsou naši piloti vždy řádně školeni a certifikováni, aby byli schopni provozovat drony v souladu s příslušnými předpisy.

Spolehlivý partner pro dronovou videografii

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro dronovou videografii v České republice, obraťte se na nás. Naše služby vám poskytnou zkušeného pilota UAV, který zajistí dronovou videografii nejvyšší kvality.

Naše společnost je důvěryhodným partnerem pro ty, kteří hledají profesionální přístup a vysokou kvalitu služeb v oblasti dronové videografie.

Jsem naprosto ohromena fantastickými službami dronem s termovizí, které mi byly poskytnuty touto společností. Dron byl mimořádně stabilní a precizní, což umožnilo dosáhnout vynikajících výsledků. Tým byl vždy připravený a ochotný pomoci se vším, co bylo potřeba. Tento úžasný zážitek jistě překročí vaše očekávání!

Magda Hoenig / Facebook

Nedávno jsem měl tu čest využít služby dronem od této společnosti a musím říct, že jsem naprosto nadšený. Dron byl velmi spolehlivý a efektivní, a poskytnuté služby byly špičkové. Komunikace s týmem byla rychlá a přátelská, což celý proces ještě více zpříjemnilo. Bezvadná práce a vřele doporučuji!

Marek Jance / Facebook

Tato společnost mi poskytla nezapomenutelný zážitek se službami dronem zaměřenými na fotogrammetrii. Dron byl nesmírně spolehlivý a efektivní, a celý tým byl velmi přátelský a profesionální. Ráda se s vámi podělím o svou spokojenost!

MIRORIM
Drony ve filmovém průmyslu: 7 úžasných záběrů

Záběr dronem Drony ve filmovém průmyslu: 7 úžasných záběrů Drony se staly neodmyslitelnou součástí moderního[...]

Jak vybrat dron pro fotogrammetrii

Jak vybrat dron pro fotogrammetrii Úvod do fotogrammetrie Co je fotogrammetrie? Fotogrammetrie je technika používaná[...]

Jak drony pomáhají životnímu prostředí

Drony životní prostředí Jak drony pomáhají životnímu prostředí Úvod do technologie dronů Drony, technologicky pokročilá[...]

5 nejlepších aplikací pro drony

aplikace pro drony Úvod Vítejte v tomto článku, kde se budeme zabývat tématem dronů a[...]

Nástroje pro úpravu fotogrammetrií

Fotogrammetrie Úvod  Fotogrammetrie je fascinující obor, který kombinuje fotografii a přesné měření. Tato technika umožňuje[...]

10 věcí, které jste nevěděli o dronech

O dronech Úvod Drony, neboli bezpilotní letadla, se staly součástí našeho každodenního života. Od zábavy[...]

Jak dronová fotogrammetrie proměňuje průmyslový svět

Dronová fotogrammetrie Jak fotogrammetrie dronem mění průmysl světový průmysl Úvod Fotogrammetrie dronem se stává nezbytnou[...]

Profesionální drony vs. hobby drony

Profesionální vs. hobby drony Důležité parametry při výběru dronu Důležité zaměřit se na několik parametrů,[...]