Drony v průmyslu

Drony v průmyslu

INSPEKCE STŘECH

Fotografování dronem

Umožňuje shromažďovat důležité informace z komerčních a rezidenčních střech, podle kterých můžete jednat a rozhodovat se podle nich. Letecké pohledy vám umožní vidět budovu nebo konstrukci, odhalit netěsnosti a nedokonalosti nebo jednoduše pochopit ventilační systémy, HVAC nebo solární panely již nainstalované na střeše. Kombinace stropní fotografie a ortomozaikového mapování může dále vylepšit informace na dosah ruky. Podívejte se na obrovské stropy na jediném obrázku. Sbírejte měření střešních objektů a neuvěřitelné detaily v rozlišení až 0,7 palce/px.

Drony v průmyslu
Drony v průmyslu

Umožňuje lepší rozhodování

Letecká fotografie střechy vám může pomoci činit lepší, chytřejší a informovanější rozhodnutí. Získejte praktické informace pro opravy střech, projekty přestavby nebo instalace solárních panelů. Pochopení podmínek střechy vám může pomoci vytvořit přesnější nabídky, odhady projektů a další. Fotografie ve vysokém rozlišení vám také umožní jasně komunikovat s klienty, investory nebo jinými zainteresovanými stranami. Pomozte jim porozumět vaší práci, vašemu procesu a aktuálnímu stavu jejich projektu.

inspekce domu
inspekce domu
Natáčení nemovitosti dronem
inspekce domu

Inspekce domu

Budovy se poškozují a někdy jsou nutné kontroly bočních panelů ve spojení s kontrolami střech. Drony mohou snadno létat do oblasti vašeho zájmu a poskytovat informace bohaté na detaily.

Díky 4K videu a fotografiím ve vysokém rozlišení jsou drony schopny poskytnout detailní pohled na aktuální stav budovy nebo bočního panelu. Optické senzory na dronu také umožňují udržovat bezpečnou provozní vzdálenost od budovy.

Náš tým úprav může fotografie dále vylepšit tak, aby zvýraznily detaily ve stínech, zvýšit kontrast pro zvýraznění potenciálních problémových oblastí na budově nebo splnit vaše další potřeby úprav.

Kontrola nádrže

Sledujte svou infrastrukturu

Prohlédněte si své vybavení a zařízení z dosud neviděných úhlů pomocí síly leteckých snímků. Získejte panoramatický obrázek o svém provozu a infrastruktuře, abyste je pochopili ze zcela nových perspektiv

drony v průmyslu
drony v průmyslu
drony v průmyslu
drony v průmyslu

Bezpečné manévrování na těžko dostupných místech

Letecké snímkování vám může pomoci porozumět vašemu zařízení, modelovat váš provoz a poskytnout cenné informace. Drony umožňují bezpečné manévrování ve stísněných místech. Kontrolujte své nádrže z různých úhlů, stran a směrů.

Bezpečnost především

S dosahem 7km a speciální přenosovou technologií vám drony umožňují provozovat a manévrovat z bezpečné vzdálenosti. Prohlédněte si svou konstrukci ze země a eliminujte riziko nehod tím, že pořídíte ty nejlepší fotografie

drony v průmyslu
drony v průmyslu

Kontrola věže 

Podívejte se na všechny úhly pohledu

Stožáry mobilních sítí, rádií a elektrického vedení mohou být vysoké a nebezpečné na ně šplhat. Použití dronového fotografování vám umožňuje létat kolem věže a prohlížet si ji ze všech úhlů. Před přijetím opatření vyhodnoťte zabezpečení inspekce.

drony v průmyslu
drony v průmyslu
drony v průmyslu
inspekce vedení dronem

Shromážděte informace před nákladnými opravami

Prohlížení leteckých snímků ve vysokém rozlišení vám může říci o stavu věže mobilní sítě, rádiové věže nebo věže elektrického vedení. Pochopte, jaké zařízení je rozbité nebo poškozené, abyste získali lepší a nákladově efektivnější řešení oprav.

Nové možnosti zoomu na nejnovějších kamerách dronů vám umožní podívat se na svůj tým velmi zblízka. Zachyťte lépe a více informací než kdy jindy.

Rychlé a efektivní kontroly

Delší letové časy a větší operační dosahy umožňují dronům rychle a efektivně zkoumat více věží najednou. Ušetřete čas a zmírněte riziko, že pracovníci lezou na věže při práci na zařízení. Místo toho vyleťte s dronem během několika sekund, získejte detailní letecký pohled a snadno létajte mezi blízkými věžemi.

Průmyslové drony
inspekce eklektického vedení

Prohlídka mostu

Ukažte svou práci

Stavba mostů byla jednou z největších inženýrských výzev a úspěchů. Ať už stavíte visuté mosty, příhradové mosty, lanové mosty, obloukové mosty, trámové mosty nebo jiné pozemní dopravní stavby, letecké snímkování vám umožní předvést vaši nejlepší práci.

Zachyťte atraktivní propagační fotografie a prezentujte své projekty klientům, investorům a dalším.

inspekce konstrukcí drony
inspekce mostu dronem
stav mostu inspekce
stav mostu inspekce

Zjistěte stav mostu

Inspekce mostu dronem vám umožní vidět váš most ze všech úhlů, dokonce i zespodu! Některé drony mají schopnost namířit svou kameru přímo nahoru, což vám poskytne cenné informace ze spodní části vašeho můstku. Použijte letecké snímky k vizuální kontrole vašeho mostu, zda na něm není rez, praskliny, strukturální slabá místa nebo jiné aspekty, které podle vás vyžadují pozornost.

Naše obrázky ve vysokém rozlišení vám poskytnou jasnost a podrobnosti, které potřebujete k informovanému rozhodování.

Než začnete, podívejte se na topografii

S maximální letovou výškou 120m  a maximálním dosahem 7 km jsou drony ideální pro předvedení celého rozsahu vašeho projektu. Podívejte se na silnice vedoucí k mostu, pochopte tok dopravy a získejte lepší obrázek o topografii země ještě před zahájením výstavby.

inspekce silnic dronem
inspekce silnic dronem

Energetické inspekce

Solární inspekce

Zachyťte informativní letecké snímky instalací solárních panelů. Zkontrolujte stav, prozkoumejte konkrétní panely a získejte pohled shora na zařízení.

Fotografování dronem je také skvělý způsob, jak pořizovat snímky, abyste mohli svá řešení solárních panelů nabízet zákazníkům, investorům a dalším.

inspekce solárních panelu
inspekce solárních panelu
inspekce solárních panelu dronem
inspekce solárních panelu dronem

Solární parky a komerční solární instalace

Získejte velké pohledy pomocí leteckých snímků z velké nadmořské výšky nebo získejte fotografie zblízka a pečlivě zkontrolujte stav panelu. Drony jsou všestranné nástroje pro záznam důležitých informací. Můžete snadno monitorovat své instalace panelů ze svého místa a navštívit pouze panely, které vyžadují pozornost.

Naše inspekční služby dronů mohou být užitečné zejména pro monitorovací panely na těžko dostupných místech, například na střechách komerčních budov.

Větrné Turbíny

S dosahem dálkového ovládání 7 km a maximální letovou výškou120 m  jsou drony dokonalými nástroji pro shromažďování informací o větrných turbínách.

služby dronem
inspekce turbín dronem

LETECKÉ FOTOGRAFIE a VIDEA

Služby dronem ještě dnes!

Chcete úžasná fotografie a videa?

Blog

Drony ve filmovém průmyslu: 7 úžasných záběrů

Záběr dronem Drony ve filmovém průmyslu: 7 úžasných záběrů Drony se staly neodmyslitelnou součástí moderního[...]

Jak vybrat dron pro fotogrammetrii

Jak vybrat dron pro fotogrammetrii Úvod do fotogrammetrie Co je fotogrammetrie? Fotogrammetrie je technika používaná[...]

Jak drony pomáhají životnímu prostředí

Drony životní prostředí Jak drony pomáhají životnímu prostředí Úvod do technologie dronů Drony, technologicky pokročilá[...]

5 nejlepších aplikací pro drony

aplikace pro drony Úvod Vítejte v tomto článku, kde se budeme zabývat tématem dronů a[...]

Nástroje pro úpravu fotogrammetrií

Fotogrammetrie Úvod  Fotogrammetrie je fascinující obor, který kombinuje fotografii a přesné měření. Tato technika umožňuje[...]

10 věcí, které jste nevěděli o dronech

O dronech Úvod Drony, neboli bezpilotní letadla, se staly součástí našeho každodenního života. Od zábavy[...]

Jak dronová fotogrammetrie proměňuje průmyslový svět

Dronová fotogrammetrie Jak fotogrammetrie dronem mění průmysl světový průmysl Úvod Fotogrammetrie dronem se stává nezbytnou[...]

Profesionální drony vs. hobby drony

Profesionální vs. hobby drony Důležité parametry při výběru dronu Důležité zaměřit se na několik parametrů,[...]