Panoramatické fotky 360

Mezi mnoha výhodami použití dronu k fotografování ze vzduchu je zachycení snímku v úhlu 360 stupňů.  Panoramatické snímky,  nám umožňují vidět velkou plochu ve vysoké kvalitě. Poslední době  se 360 stupňové fotografie staly módními, umožní ukázat všechny prostory  pomocí jediného souboru. Tento druh fotografii upoutá pozornost a líbí se každému kdo je uvidí.

Lidé se často snaží najít způsoby, jak zapůsobit pomocí různých úhlů, filtrů nebo nemožných retuší. Zastáváme názor, že kromě „podvodů“, které lze s fotografiemi udělat, musíte vytěžit maximum z technologie.  Drony přinesly do odvětví fotografie  technologickou revoluci. Zachytíme  snímky z míst, která byla donedávna nemyslitelná. Nabízíme  klientům  mít ty nejlepší 360 stupňové fotografie za dostupnou cenu.

360 sférické fotografování s dronem

Oblíbené webové  stránky nebo sociální sítě sdílejí tyto typy fotek a jejich úspěšnost je více než značná. Při pohledu na obrazovku jsme zvyklí na dva rozměry, ale 360 stupňový efekt, který nabízejí sférické fotografie, jde ještě o krok dále.

Drony jsou ideální technologií pro pořizování snímků z původních úhlů a dosud málo vídaných, takže tento typ fotografování vám poskytne působivé pocity, které oceníte vy i vaši klienti.

Nevíte, o čem je řeč?

Podívejte na Facebook 360, což je stránka, na kterou přímo Facebook vybírá povedené panoramatické (nebo dokonce sférické) fotky a videa. Zkusit můžete také NASA, nebo přes vyhledávání na Facebooku najít cokoliv jiného.

VÍCE INFORMACÍ?

Kontaktuj nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo nám zavolej  602 671 119