Panoramatické fotky 360

Panoramatické fotky 360

Mezi mnoha výhodami použití dronu k fotografování ze vzduchu je zachycení snímku v úhlu 360 stupňů.  Panoramatické snímky,  nám umožňují vidět velkou plochu ve vysoké kvalitě. Poslední době  se 360 stupňové fotografie staly módními, umožní ukázat všechny prostory  pomocí jediného souboru. Tento druh fotografii upoutá pozornost a líbí se každému kdo je uvidí.

Chcete, abychom pro vás pořídili panoramatické fotografie 360° ?

Lidé se často snaží najít způsoby, jak zapůsobit pomocí různých úhlů, filtrů nebo nemožných retuší. Zastáváme názor, že kromě „podvodů“, které lze s fotografiemi udělat, musíte vytěžit maximum z technologie.  Drony přinesly do odvětví fotografie  technologickou revoluci. Zachytíme  snímky z míst, která byla donedávna nemyslitelná. Nabízíme  klientům  mít ty nejlepší 360 stupňové fotografie za dostupnou cenu.

360 sférické fotografování s dronem

Fotky z dronu

Oblíbené webové  stránky nebo sociální sítě sdílejí tyto typy fotek a jejich úspěšnost je více než značná. Při pohledu na obrazovku jsme zvyklí na dva rozměry, ale 360 stupňový efekt, který nabízejí sférické fotografie, jde ještě o krok dále.

Fotky z dronu 

Drony jsou ideální technologií pro pořizování snímků z původních úhlů a dosud málo vídaných, takže tento typ fotografování vám poskytne působivé pocity, které oceníte vy i vaši klienti.

Panoramatické fotky 360

Služby firmy Dronprofi.eu zahrnují i pořizování panoramatických fotografií z dronu.  Disponuje moderním a kvalitním vybavením, které umožňuje pořídit velmi detailní a vysokokvalitní snímky.

Dronprofi.eu také dbá na bezpečnost a dodržování platných zákonů a nařízení týkajících se provozu dronů. Máme dostatečné zkušenosti s ovládáním dronů a s pořizováním fotografií a proto jsou výsledné snímky co nejkvalitnější.

Pokud plánujete využít služeb firmy Dronprofi.eu pro pořizování panoramatických fotografií z dronu, můžete se spolehnout na profesionální přístup a vysokou kvalitu výsledných snímků.
Nevíte, o čem je řeč?

Podívejte na Facebook 360, což je stránka, na kterou přímo Facebook vybírá povedené panoramatické (nebo dokonce sférické) fotky a videa. Zkusit můžete také NASA, nebo přes vyhledávání na Facebooku najít cokoliv jiného.

VÍCE INFORMACÍ?

Kontaktuj nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo nám zavolej  602 671 119

Drony ve filmovém průmyslu: 7 úžasných záběrů

Záběr dronem Drony ve filmovém průmyslu: 7 úžasných záběrů Drony se staly neodmyslitelnou součástí moderního[...]

Jak vybrat dron pro fotogrammetrii

Jak vybrat dron pro fotogrammetrii Úvod do fotogrammetrie Co je fotogrammetrie? Fotogrammetrie je technika používaná[...]

Jak drony pomáhají životnímu prostředí

Drony životní prostředí Jak drony pomáhají životnímu prostředí Úvod do technologie dronů Drony, technologicky pokročilá[...]

5 nejlepších aplikací pro drony

aplikace pro drony Úvod Vítejte v tomto článku, kde se budeme zabývat tématem dronů a[...]

Nástroje pro úpravu fotogrammetrií

Fotogrammetrie Úvod  Fotogrammetrie je fascinující obor, který kombinuje fotografii a přesné měření. Tato technika umožňuje[...]

10 věcí, které jste nevěděli o dronech

O dronech Úvod Drony, neboli bezpilotní letadla, se staly součástí našeho každodenního života. Od zábavy[...]

Jak dronová fotogrammetrie proměňuje průmyslový svět

Dronová fotogrammetrie Jak fotogrammetrie dronem mění průmysl světový průmysl Úvod Fotogrammetrie dronem se stává nezbytnou[...]

Profesionální drony vs. hobby drony

Profesionální vs. hobby drony Důležité parametry při výběru dronu Důležité zaměřit se na několik parametrů,[...]