Eventos deportivos con drones

5/5 - (1 voto)

Natáčení Sportovní akce dronem

Natáčení Sportovní akce dronem

Letecký záznam sportovních událostí pomocí dronů je již na denním pořádku. Tyto bezpilotní letouny dokážou  přilákat tisíce zvědavých diváků na nová místa a nové formy zábavy. Získání nejlepších obrázků a videí z vaší akce je jednodušší, než si myslíte!

Natáčení sportovní akce dronem je další populární aktivitou, která se v poslední době stává čím dál tím více oblíbenou. Drony umožňují nahrát zajímavé záběry ze vzduchu, které jsou jinak nedostupné, a to zejména při sportovních akcích jako je závodění nebo freestyle létání. Pro kvalitní záběry  kvalitní dron s dobrou kamerou a stabilizací. Akce dronem vyžaduje také zkušeného pilota, který dokáže dron ovládat co nejprecizněji, aby byly záběry co nejlepší.

Sportovní aktivity dronem
Sportovní aktivity dronem

Využití dronů při akcí je již nutností…

Pro získání dobrých snímků musí být dron pilotován odborníkem

5/5 - (1 voto)

Využití dronů při sportovní akce

Pro kvalitní video je zapotřebí najmout si služby specializované agentury, v případě potřeby nás stačí kontaktovat.

Požadavky na záznam s drony při sportovních aktivit

Natáčení sportovní akce dronem

Jedním z hlavních požadavků na  přenosy s drony je v prvé řadě získání povolení k nahrávání od Úřad pro civilní letectví (ÚCL) a od orgánu odpovědného za organizaci dané sportovní akce . Kromě toho je pro pilotování dronů nezbytné mít oficiální kurz profesionálního pilota dronů a letové zkušenosti.

nejvhodnější dron na sportovní aktivity

Natáčení sportovní akce dronem

Záznam leteckých snímků profesionálními drony je jednou z alternativ, které existují pro pokrytí tohoto typu událostí. Sportovní soutěže, mistrovství v jachtingu, extrémní sporty atd. Vše je zkrátka vidět z jiného úhlu pohledu ze vzduchu.

Opravdový profesionálové

V DronProfi nabízíme nový úhel pohledu pomocí leteckých záznamů.

Nejlepší využití naších dronů  je natáčení snímku ze vzduchu.

Naše letecké sportovní záznamy nejuniverzálnějšími drony, běžně s DJI, což nám umožňuje rychlý pohyb s kamerou a druhý operátor spolu s pilotem bude s kamerou manipulovat s druhým vysílačem, takže nám nic neunikne.

Natáčení sportů z dronů jsou použitelné pro téměř jakýkoli sport, uvnitř i venku, po vytvoření leteckých sportovních videí pro surfařské akce, vodní skútry, kajaky, motokros, moto gp atd.

Záznamy sportovních událostí s dronem

Využití dronů při sportovních akcích

Contacto